نمونه کارها

تودوزی اسپارکو

به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

چرم صندلی پورش

به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید.

تودوزی لندکروز چرم آلمانی

به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید.

Intensive Course

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur piscing elit. Nunc ultri auctor sapien id cursus. Aliquam maximus turpis in vehicula semp Fusce et ultrices libero, at suscipit lacus. Sed vitae fringilla nibh.

Learn More

تودوزی پرادو چرم آلمانی

به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید

همین حالا برای زیبایی خودرو خود اقدام نمایید!

  • 02122978402

سایر محصولات

2021-07-09T00:08:19+00:00

2021-07-08T23:29:32+00:00

مجموعه اسپارکو با کادری مجرب و کار آزموده در امور دیزاین داخلی اتومبیل، تودوزی صندلی اتومبیل و تعمیرات داخل کابین، چرم دوزی فرمان، تعمیرات فوم صندلی، اجرای سقف جیر و فابریک، تعمیرات چرم صندلی، تعویض فوم صندلی، در محدوده پاسداران در خدمت همشهریان عزیز میباشد مجموعه اسپارکو علاوه بر تودوزی اتومبیل، نمایندگی پخش محصولات شرکت دریلیش ترکیه را دارد و به تمام اجناس فابریک صندلی اتومبیل های خارجی دسترسی دارد شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که قسمتی از صندلی اتومبیل شما ترک خورده یا رنگ چرم از بین رفته است یا پارگی ناشی از جابجا کردن بار اتفاق افتاده باشد و شما نگران این هستید که آیا امکان ترمیم و بازسازی صندلی وجود دارد مجموعه اسپارکو به عنوان وارد کننده چرم و پارچه های فابریک داخل اتومبیل این مژده را به همشهریان عزیز می‌دهد صندلی اتومبیل شما در اسرع وقت به صورت فابریک و اورجینال تعمیر و به شما تحویل دهد در مجموع اسپارکو چرم دوزی فرمان با 2 نوع متریال چرم دوخته می‌شود، چرم طبیعی و مصنوعی، تمام چرم‌های مصنوعی که ما در مجموعه اسپارکو استفاده می‌کنیم چرم آلمانی بوده و با ضمانت به مشتریان عرضه می‌شود چرم طبیعی استفاده شده در فرمان از نوع چرم طبیعی آلمانی و ایتالیایی میباشد و مخصوص فرمان اتومبیل می‌باشد و ضد تعریق و ضد سایش میباشد مجموعه اسپارکو در سال 1400 اقدام به وارد کردن چرم‌های آلمانی فابریک اتومبیل های خارجی و پارچه های سقفی و موکت و کمربند ایمنی آلمانی در رنگبندی های مختلف پارچه های فابریک گلف نسل 7 در و پارچه آلپین و پارچه های فابریک بی ام و m3 و پارچه m آماده فروش به همکاران محترم میباشد

2021-03-10T10:10:47-01:00

تودوزی چرم صندلی پورش کایین

2021-03-10T10:04:49-01:00

تودوزی لندکروز چرم آلمانی طرح دیاموند

2021-03-10T09:57:53-01:00

تودوزی فابریک bmw

2021-03-10T09:45:48-01:00

تودوزی فورد موستانگ